739096160

kontakt@katarzynakosowska.pl

Kategoria: Blog|Nutraceutyki

Nutraceutyki

Styl życia, zdrowie, dieta, ćwiczenia fizyczna oraz stan duchowy i umysłu łączą się ze sobą.

Polecam nutraceutyki z firmy Nature’s Sunshine, ponieważ sama przekonałam się o ich skuteczności i najwyższej jakości.

Nature’s Sunshine 12 razy z rzędu została nagrodzona przez Interactive-Health Solutions tytułem najzdrowszej firmy z USA! Od 2019 r. Nature’s Sunshine jest partnerem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, które niezwykle wnikliwie sprawdza produkty, które po dokładnym zbadaniu otrzymują rekomendację.

Wszystkie produkty NSP są dokładnie testowane a surowce starannie dobierane. 45 lat doświadczenia sprawia, że posługują się najlepszymi technologiami z najlepszymi ekspertami z dziedziny medycyny i nie tylko. Prócz tego posiadają produkty wiele certyfikatów międzynarodowych m.in. NSF, DSA, BBB oraz PSSB – Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej.

  1. Aby dobrze działały produkty, to trzeba dobrze posprzątać nasz organizm, a szczególnie jelito grube i dlatego polecam błonnik Loclo (pyszny zapach cynamonu i jabłka).
  2. Bakterie Bifidophilus na zasianie dobrego mikrobiomu, co sprzyja naszej odporności.
  3. Chlorofil, który dotleni nasze komórki (obecnie bestseller na rynku). Czy chcesz być liściem jesiennym w kolorze brązowym, czy wolisz być wiosennym, zielonym?
  4. Zambroza – wszystkie witaminy, minerały, aminokwasy egzogenne, ksantony i likwidacja wolnych rodników.
  5. Gotu kola – również ważna dla naszego układu krążenia (wąkrotka azjatycka).

Po tym solidnym sprzątaniu możemy stosować inne produkty.

 

 

 

W tym codziennym życiu, aby wesprzeć kobietę i jej różne potrzeby, pomagają suplementy od Nature’s Sunshine. Ja osobiście zaczęłam od Zestawu WOMAN (w zestawach po prostu się opłaca – 100zł). W zestawie znajdziesz m.in. Loclo (błonnik), Czerwona koniczyna w kapsułkach, Super Complex (witaminy i minerały), Ury, Lucerna, Cynk Alt, Zambroza (owocowa ambrozja dla ciała) oraz Gotu Kola (znana wąkrotka azjatycka).

Pracujesz, prowadzisz dom, wychowujesz dzieci i masz na głowie mnóstwo innych spraw każdego dnia. Mimo tych wszystkich obowiązków starasz się być piękna i uśmiechnięta.

Produkty te pomogą Ci:

– zatrzymać młodość na dłużej

-zadbać o zdrowie dróg moczowych

-zachować piękne włosy, skórę i paznokcie

Oraz wiele innych korzyści !!!

Zachęcam do szerszego zapoznania się z produktami i ich działaniem na nasz organizm.

Messenger