739096160

kontakt@katarzynakosowska.pl

Kategoria: Bez kategorii

O mnie

Kim jestem?

Jestem osobą, która chce bezinteresownie pomagać innym, co jest prawdziwym sensem życia. Nauczyłam się słuchać ludzi i szanuję ich czas.

Zachęcam do zdrowego stylu życia, odpowiedniej diety dla balansu zewnętrznego i wewnętrznego w życiu. Dary natury są dla człowieka bezcenne. Wiele metod służących dla poprawy samopoczucia bazuje na przywracaniu życiowej równowagi. Styl życia, zdrowie, dieta i ćwiczenia fizyczne, ale także umysł i stan duchowy łączą się i przenikają wszystkie aspekty życia.

Byłam strasznym niedowiarkiem w jakieś suplementy, ale mój stan zdrowia zmusił mnie, żeby spróbować, bo leki tylko szkodziły. Suplementami diety zajmuję się od  momentu, gdy uświadomiłam sobie, że niewystarczającą ilość składników dostarczamy do organizmu w tym dzisiejszym zanieczyszczonym i sztucznym świecie.

Ukończyłam kurs na coacha dietetycznego oraz intendenta z elementami dietetyki w placówkach oświatowych. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach online i śledząc artykuły medyczne związane z żywieniem i suplementacją. Aktywnie promuję zdrowy styl życia prowadząc stronę internetową oraz w mediach m.in. na Facebooku.  Zależy mi na tym, aby moje nagłówki zachęcały do odwiedzania bloga przez osoby naprawdę zainteresowane tematem zdrowego stylu życia.

W życiu uznaję zasadę, że w zdrowym i zbilansowanym żywieniu nie ma gotowej receptury, każdy z nas jest inny i ma zróżnicowane potrzeby, które są uzależnione od trybu i stylu życia. I dlatego tak ważne jest aby każda dieta była ściśle dostosowana do nas, a przede wszystkim do naszego życia i naszych oczekiwań.

Zdrowy tryb życia to popularna ostatnimi czasy moda, która jednak dla każdego powinna stać się normalnym sposobem codziennego funkcjonowania. Jeżeli nauczymy się tych rzeczy: odpowiednie odżywianie, aktywność fizyczna, umiejętne zwalczanie stresu i duchowe spełnienie, będziemy nie tylko zdrowsi, ale też po prostu będziemy lepiej się czuć na co dzień zarażając tym innych.

Przyjmując zalecane produkty NSP (o których zapoznasz się na mojej stronie), bardzo szybko czułam pozytywne działanie nutraceutyków i nawet pozbyłam się kilku kilogramów.

Dobierając suplementację i dietę, należy patrzeć na każdego jako całość. Dlatego ważne jest dla mnie optymalne połączenie życia człowieka z naturą, czystym powietrzem, spokojnym umysłem oraz czystym duchem, co równie ważne jest z żywieniem, ziołami, aktywnością fizyczną i wsparciem kochających osób.

Odpowiednia dla nas zdrowa dieta wiąże się z poprawą stanu zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia. Taki efekt może osiągnąć każdy – bez żadnych cudów czy ogromnych wyrzeczeń!!

Messenger